III edycja – Strona główna – sprzedażowa

AKADEMIA ON-LINE

ZBUDUJ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ W 90 DNI

I ZARABIAJ DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU KLIENTÓW

III edycja kwiecień-lipiec 2022

Doskonale wiem jak to jest, gdy odnajdujesz swoją drogę
i zaczynasz wierzyć, że mogłabyś w końcu robić to co kochasz, zarabiając na tym.

Postanawiasz zrezygnować z pracy na etacie i postawić na siebie – otwierasz własny biznes! Mieszanka ekscytacji, poczucia wolności i możliwość realizowania siebie, dają Ci tak ogromną dawkę motywacji, że mogłabyś przenosić góry. Pierwsze miesiące mijają szybko, Ty jesteś zachwycona każdym, nawet najmniejszym, sukcesem i nie martwi Cię brak efektów finansowych. Myślisz: „3-6 miesięcy, tyle potrzebuję, by rozkręcić firmę. Dam radę.”
Po kilku miesiącach pojawia się pierwszy kryzys. Masz wrażenie, że walisz głową w mur, bo zrobiłaś już tyle, że więcej się przecież nie da. Wydałaś wszystkie oszczędności lub pieniądze z kredytu, który wzięłaś na start. Najdalej po sześciu miesiącach miałaś zarabiać więcej niż na etacie, a Ty albo zarabiasz sporo mniej, albo … nie wiesz jak wygląda Twoja sytuacja finansowa.
Jesteś sfrustrowana i zmęczona, a rodzina oczekuje konkretnych wyników. Nie masz pomysłów na dalszy rozwój, ale nie chcesz się poddać. Wiesz, że to co robisz ma sens, ale potrzebujesz wsparcia. Kogoś kto spojrzy na Twoją firmę z dystansem, wyłapie co nie działa i pomoże Ci wdrożyć zmiany.

Jeśli więc:

NIE CHCESZ JUŻ KORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEJ WIEDZY
I PRZYPADKOWO DOBRANYCH STRATEGII.

UTKNĘŁAŚ W MARTWYM PUNKCIE I POTRZEBUJESZ Z DYSTANSU SPOJRZEĆ NA SWÓJ BIZNES.

JESTEŚ PRZYTŁOCZONA ILOŚCIĄ ZADAŃ I NIE WIESZ JAK TO WSZYSTKO POUKŁADAĆ.

POTRZEBUJESZ BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI I WSPARCIA INNYCH OSÓB.

ZASTANAWIASZ SIĘ CO ZROBIĆ, BY STWORZYĆ DOBRZE PROSPERUJĄCY BIZNES,
KTÓRY DA CI NIE TYLKO FRAJDĘ, ALE I SATYSFAKCJONUJĄCE ZAROBKI?

ŚWIETNIE!

TO ZNACZY, ŻE JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU!

Stworzyłam ten program z myślą o kobietach, które mają za sobą pierwsze firmowe doświadczenia i szukają strategii, która wzniesie ich biznes na wyższy poziom. Ale nie tylko. Jeśli masz pomysł i dopiero startujesz z własnym biznesem, ten kurs jest również dla Ciebie!

Biznes = zysk, a to jest ściśle powiązane z zaangażowaniem klientów. W dzisiejszym świecie firmy nie konkurują o to, kto ma lepsze produkty tylko o to, kto ma głębszy kontakt ze swoją społecznością. Dziś zabiegamy o zaufanie i prawdziwe relacje, nie tylko z najbliższym otoczeniem firmy, ale przede wszystkim z naszymi odbiorcami.
Na co dzień prowadzę konsultacje biznesowe z kobietami i doskonale wiem, z jakimi problemami muszą się zmagać zarówno te z Was, które są na początku swojej drogi z własną firmą, jak i te, które prowadzą biznes od lat i mają chwilowe problemy lub większy kryzys.
W indywidualnych rozmowach ze mną, wzięło już udział ponad 200 właścicielek firm! Praca 1:1 jest fascynująca, ale moim marzeniem jest pomagać kobietom w całej Polsce. Na podstawie rozmów z Wami i osobistych doświadczeń biznesowych, stworzyłam autorską strategię, którą zaprezentowałam w dwóch pierwszych edycji kursu.
Wzięło w nich udział 150 kobiet! Ich sukcesy są dla mnie najlepszym potwierdzeniem tego, że strategia, którą opracowałam, jest nie tylko skuteczna, ale i uniwersalna. Korzystały z niej zarówno początkujące kobiety biznesu, jak te, które prowadzą firmę od wielu lat. Właścicielki biznesów stacjonarnych i on-line. Specjalnie dla Ciebie, nagrałam kilka opinii, byś mogła zobaczyć co udział w Akademii, zmienił w ich biznesach!

Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach (online i stacjonarnych), nawet takich guru jak Anthony Robbins, ale nigdy nie spotkałam się z kursem tak profesjonalnie przygotowanym, który faktycznie przekazuje rzetelną i całkowitą wiedzę autora. Zazwyczaj to dość ogólne frazesy do znalezienia w każdej książce. Kurs Alicji jest tak przemyślany i tak wyczerpujący, że jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.

W czasie tych kilkunastu tygodni wiele zmieniło się w moim myśleniu i planach, więc do kilku modułów muszę wrócić i rozpisać je na nowo. Ale jestem tym bardzo podekscytowana. Tym razem, do nowego projektu, podchodzę w sposób dużo bardziej świadomy, zorganizowany i usystematyzowany. A to dzięki temu kursowi! W kursie zrobiłam m.in.: kalkulację, plan pięcioletni, zrozumiałam lejek sprzedażowy, opracowuję nowe produkty online.

To był najlepszy kurs jaki do tej pory zrobiłam i jeszcze raz podkreślę, że cena była nieadekwatnie niska w stosunku do jego wartości.

Aga Orłowska

Kurs Alicji pt. „Zbuduj zaangażowaną społeczność” otworzył mi oczy na to, dlaczego tak ważne jest zrobienie Sylwetki Klienta Idealnego. Omówienie tego ćwiczenia na warsztatach stacjonarnych pokazało jego wartość i wielowymiarowość. Dodam, że nie raz o tym ćwiczeniu słyszałam, natomiast dopiero u Alicji zrozumiałam dlaczego jest ono takie ważne.

Jeśli planujesz realizować eventy, wydarzenia to wszystkie ważne informacje zdobędziesz w tym kursie. Alicja dzieli się swoim doświadczeniem w organizowaniu dużych imprez. Mówi szczerze o tym co wyszło, a co nie. To pozwala przewidzieć pewne sytuacje, a niektóre wręcz wyeliminować.

W kursie stworzyłam listę zapisów osób zainteresowanych na wydarzenie, obliczyłam także ile biletów powinnam sprzedać. Gorąco polecam kurs z warsztatem stacjonarnym.

Katarzyna Płaza-Piekarzewska, Zapytaj Położną

Chciałabym Ci bardzo, bardzo podziękować za szkolenie! Czuję się zaopiekowana, dostałam bardzo dużo wsparcia, cennych rad i poczułam się mniej osamotniona w samodzielnym prowadzeniu biznesu. Pomimo tego, że znałam już wcześniej wiele z tego, co obejmował kurs, to jednak zmusił mnie on do rozprawienia się z zagadnieniami, które spychałam na bok, tłumacząc sobie, że nie są ważne. A okazało się, że są fundamentem prowadzenia firmy.

Odkryłam również, co było moją strefą komfortu i zmusiłam się do opuszczenia jej. Było to bardzo trudne, ale dzięki temu weszłam na wyższy level rozwoju. Poza tym, praca z Tobą i dziewczynami z grupy była prawdziwą przyjemnością. Nauczyłam się również od Ciebie wyraźnego oddzielenia pracy od życia rodzinnego i przestałam walczyć próbując to połączyć (moja córeczka jest w wieku Twojego Franka, a starszak ma 4,5 rok).

W kursie uruchomiłam newsletter, zrobiłam wyliczenia w Kalkulatorze Biznesu i wiem, że mój biznes ma sens, stworzyłam projekt wydarzenia na bazie tabeli z kursu, zrozumiałam co to jest lejek sprzedażowy i wiem jak z niego korzystać, stworzyłam LP, uruchomiłam kampanię mojego pierwszego e-prezentu. Ten kurs całkowicie odmienił mój biznes i dał mi spokój wewnętrzny.

Marta Bukowska, Pomorska Szkoła Fitness 4FIT

Ten kurs zmieni Twoje podejście do biznesu!

Nie wierzyłam, że mogę dać innym coś tak niesamowitego, dopóki nie zobaczyłam efektów uczestniczek I i II edycji kursu. To są zmiany zarówno na poziomie biznesowym, jak i osobistym! Dziewczyny polubiły czynności, o których nie chciały słyszeć lub rozwinęły te, które czekały na ich działanie (media społecznościowe, live’y, wysyłanie newsletterów, sprzedaż).
Wiele razy wyszły ze swojej strefy komfortu, dzięki czemu zobaczyły, że są silne i mają wpływ na swoje wyniki finansowe. Zmieniły swoje podejście do biznesu, są bardziej otwarte, elastyczne i proaktywne. Przestały się tak bać i zaczęły działać, zamiast planować. Za 5-10 lat, będą wspominały ten kurs, jako jedną z najlepszych (i najtańszych) inwestycji w siebie.

150 KOBIET UKOŃCZYŁO PROGRAM Z SUKCESEM!
DOŁĄCZ DO NICH JESZCZE DZIŚ!

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KURSIE

ZNAJDZIESZ SWOJE OSOBISTE ŹRÓDŁO MOTYWACJI, DZIĘKI KTÓREMU PRZETRWASZ NAJTRUDNIEJSZE CHWILE.

Czy wiesz, że 80% firm upada w pierwszych dwóch latach od założenia? Właściciele, którzy potrafią radzić sobie z kryzysami, zostają na rynku dłużej, a w efekcie odnoszą sukcesy! Motywacja nie jest czymś, czego nauczysz się na szkoleniach. Ona jest w Tobie, a ja pokażę Ci jak ją odnaleźć i zatrzymać na zawsze.

DOWIESZ SIĘ JAK BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANIE WŚRÓD OSÓB, KTÓRE CIĘ JESZCZE NIE ZNAJĄ.

W świecie zdominowanym przez internet, zaufanie to podstawa. Nie wierzymy w opinie, reklamy – wszystko wydaje się być naciągane. Są jednak firmy, którym ludzie ufają, prawda? Powiem Ci co robić, by być jedną z nich. Ufamy ludziom/firmom, które lubimy, a od tych chętniej kupujemy. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez ten proces. W efekcie sprzedaż stanie się przyjemnością, a nie zadaniem do którego się zmuszasz.

OBLICZYSZ ILE POTRZEBUJESZ WYGENEROWAĆ PRZYCHODU, BY OSIĄGAĆ ZYSKI NA SATYSFAKCJONUJĄCYM POZIOMIE.

Biznes = zyski. Kursantki, które uzupełniły materiały z pierwszych trzech modułów, podniosły swoją sprzedaż o 40%! W Akademii pomogę Ci je opracować i uzupełnić. Zyskasz system, który pozwoli Ci prognozować firmowe obroty w kolejnych latach, dzięki czemu będziesz potrafiła planować kampanie, sprzedaż produktów czy wakacje.

WYCENISZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TAK, BY ICH SPRZEDAŻ DAWAŁA CI ZYSKI I SATYSFAKCJĘ.

Twój czas jest srebrem dla Twoich klientów i złotem dla Ciebie i Twoich najbliższych. W Akademii oddam w Twoje ręce autorskie narzędzie o nazwie „Siatka Realnych Możliwości”, dzięki której wycena usług, produktów i czasu, który poświęcasz na pracę, nie będzie stanowiła problemu.

NAUCZYSZ SIĘ JAK Z LEKKOŚCIĄ TWORZYĆ KOMUNIKATY (OPISY NA STRONIE WWW, W MEDIACH SPOŁ., W REKLAMACH), KTÓRE SPRZEDAJĄ.

Firmy, które generują największe zyski, to te, które stawiają na nowoczesną, dobrze skomponowaną i dopasowaną do grupy docelowej, komunikaty. Odpowiednia komunikacja to podstawa! To dzięki niej firmy konkurencyjne, mają takie same szanse na rynku, bo wszystko zależy od tego jak opowiesz o swoim produkcie.

TWOJE NEWSLETTERY BĘDĄ CHĘTNIE OTWIERANE I CZYTANE PRZEZ TWOICH ODBIORCÓW.

Badanie przeprowadzone przez IIBR dla Grupy Wirtualna Polska pokazuje, że poczta elektroniczna jest najczęściej wybieraną formą komunikacji w sieci. 97% polskich internautów deklaruje korzystanie z poczty, 70% spośród nich robi to przynajmniej raz dziennie. Oznacza to, że poczta elektroniczna jest najbardziej popularną formą komunikacji w sieci! Udział w Akademii to gwarancja, że i Ty stworzysz swój unikalny i spójny z Tobą, e-mailing.

OSIĄGNIESZ SPÓJNOŚĆ W PRZEKAZIE WIZUALNYM I MERYTORYCZNYM.

Znasz to, gdy wchodzisz do kogoś na fanpage, klikasz w „Informacje”, odnajdujesz link do strony www, a tam zupełnie co innego, niż widziałaś na Facebook’u? Ani treści, ani oprawa wizualna, nie są ze sobą połączone! Zastanawiasz się czy na pewno dobrze trafiłaś i w efekcie wychodzisz ze strony. Możesz tego nie widzieć, ale u Ciebie może być podobnie. W kursie stworzysz taką identyfikację, która będzie spójna wszędzie – na stronie www, w mediach społ. , w newsletterze i na wizytówkach. Dzięki temu, Twoi klienci zamiast zastanawiać się i szukać informacji, będą robić zakupy w Twoim sklepie.

DNI PRZESTANĄ CI PRZECIEKAĆ PRZEZ PALCE.

Czy wiesz, że odpowiednie planowanie i umiejętność określania priorytetów, to połowa sukcesu w biznesie? Doskonale wiem jak to jest, gdy wstajesz rano naładowana energią z poczuciem, że cały dzień przed Tobą. Robisz kawę, siadasz do pracy i … nagle okazuje się, że minęło 6h, a Ty nic nie zrobiłaś! Co zmienić, by realizować plan dnia i zamykać dzień z poczuciem satysfakcji? W Akademii nie tylko poznasz zasady efektywnej organizacji, ale zmienisz swoje nawyki zawsze.

STWORZYSZ PLAN DZIAŁANIA NA NAJBLIŻSZE DWA LATA!

Nie byle jaki, bo elastyczny! Wiem, jak bardzo może blokować perspektywa planowanie długoterminowego, dlatego stworzyłam narzędzie, które uzupełnisz z łatwością. Nie będziesz się musiała martwić szczegółami, powiem Ci jak sobie radzić ze zmianami i co robić, by planowanie było skuteczne! Uczestniczki I edycji realizują wdrożyły plan do swoich działań i dziś cieszą się nie tylko z konkretnych wyników, ale i ze spokoju, który dzięki niemu osiągnęły.

PROGRAM KURSU

OD OGÓŁU – DYSTANS, WERYFIKACJA I ZMIANA KIERUNKU

W tej części dowiesz się jak patrzeć na swój biznes z perspektywy lotu ptaka. Zweryfikujesz swoje założenia, sprawdzisz czy Twój biznes ma szansę zarabiać, wycenisz produkty i usługi. Oddalisz się od problemów dnia codziennego, stworzysz wizję sięgającą kilka lat do przodu i znajdziesz źródło swojej motywacji. Stworzysz kanwę, na której ułożysz elementy z II części.

Aby zobaczyć zawartość modułu, najedź na zdjęcie.

Sprawdzisz czy Twój biznes będzie zarabiał!

 • zweryfikujesz swój pomysł na firmę,
 • wykonasz kalkulacje i plany,
 • odpowiesz sobie na pytanie „Dlaczego robię to, co robię?” i znajdziesz źródło swojej motywacji,
 • wycenisz swoje produkty i usługi, adekwatnie do ich wartości.

MODUŁ 1 – BIZNES CZY HOBBY?

Dowiesz się jak podnosić zyski, dzięki zaangażowanej społeczności.

 • poznasz definicję i cechy społeczności w biznesie,
 • pokażę Ci jak ją budować zaangażowanie,
 • poznasz metody liderów największych społeczności.

MODUŁ 2 – MARKETING SPOŁECZNIARY

Stworzysz 5-letnią wizję rozwoju Twojej firmy.

 • dowiesz się jak planować w dłuższej perspektywie czasu,
 • pokażę Ci jak łączyć cele z codziennymi priorytetami,
 • złapiesz dystans, umożliwiający podejmowanie szybkich decyzji.

MODUŁ 3 – WIZJA NA OSI CZASU

DO SZCZEGÓŁU – KLIENT, KOMUNIKACJA I NARZĘDZIA

Druga część kursu, to powrót na ziemię i praca nad szczegółami. Klienci, identyfikacja wizualna, strona www, media społecznościowe, newsletter, wydarzenia, to puzzle, które dopasujesz do siebie tylko wtedy, gdy będziesz potrafiła „na zawołanie” wzbić się do góry. Nie ma sensu pół roku pracować nad stroną www, jeśli nie masz pewności, że Twój biznes ma szansę generować zyski i kim jest Twój klient.

Aby zobaczyć zawartość danego modułu, najedź na zdjęcie.

Stworzysz profil klienta idealnego.

 • dowiesz się jak grupować swoich odbiorców i dlaczego warto to robić,
 • odpowiesz sobie na pytania: „KTO jest moim klientem?, GDZIE mogę go znaleźć? JAK go pozyskać?”,
 • zrobisz pierwsze badanie rynku.

MODUŁ 4 – SYLWETKA KLIENTA IDEALNEGO

Stworzysz identyfikację wizualną, która urzeka! 🙂

 • pokażę Ci jak łączyć kolory, zdjęcia i treści, by tworzyć spójny i przyciągający odbiorców przekaz, który współgra z Twoją osobowością,
 • poznasz programy, strony i aplikacje do tworzenia treści w swoich kanałach.

MODUŁ 5 – SPÓJNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Połączysz obecność w mediach społecznościowych ze sprzedażą.

 • poznasz zasady i korzyści obecności w ms,
 • znajdziesz najlepsze kanały dla Ciebie i Twojej firmy,
 • opracujesz strategię działania na najbliższe miesiące.

MODUŁ 6 – PRZYJAZNE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zaczniesz wysyłać e-mailingi, które generują zyski.

 • zorientujesz się jakie systemy dostępne są na rynku,
 • dowiesz się jak wysyłać newslettery w zgodzie ze sobą,
 • nauczysz się wykorzystywać newsletter do budowania zaangażowania w biznesie.

MODUŁ 7 – CHOLERNIE SKUTECZNY NEWSLETTER

Opracujesz strategię sprzedaży na najbliższe miesiące!

 • wspólnie oswoimy słowo SPRZEDAŻ i obalimy mity z nią związane,
 • polubisz sprzedawać :),
 • poznasz skuteczne sposoby na pozyskiwanie klientów za free lub niewielkim kosztem.

MODUŁ 8 – POZYSKIWANIE WYMARZONYCH KLIENTÓW

Pokażę Ci jak rozwijać firmę dzięki wydarzeniom.

 • dowiesz jak wystawiać się na eventach,
 • stworzysz plany i budżety wydarzeń organizowanych przez Ciebie,
 • nauczysz się pozyskiwać partnerów i sponsorów.

MODUŁ 9 – WYDARZENIA JAKO NARZĘDZIE ROZWOJU FIRMY

Poznasz przepis na udaną współpracę biznesową!

 • dowiesz się jak stawiać granice i być asertywną,
 • jak współpracować w myśl zasady win-win,
 • współpraca barterowa – TAK, ale tylko na określonych zasadach.

MODUŁ 10 – SOCZYŚCIE OWOCNA WSPÓŁPRACA

Pokażę Ci jak możesz zarabiać więcej, pracując mniej.

 • poznasz sprawdzone tricki oszczędzające czas,
 • planowanie, organizacja i automatyzacja, okażą się prostsze niż kiedykolwiek,
 • dowiesz się co robić, by efektywnie pracować z domu.

MODUŁ 11 – EFEKTYWNA ORGANIZACJA CZASU I PRZESTRZENI

Stworzysz biznes plan na najbliższe 2 lata!

 • dowiesz się co robić, by trzymać się obranej strategii będąc równocześnie elastyczną i otwartą na zmiany,
 • nabierzesz dystansu i perspektywy z lotu ptaka, która jest nieocenionym pomocnikiem w planowaniu i realizowaniu celów.

MODUŁ 12 – ELASTYCZNY PLAN DZIAŁANIA

ILE KOSZTUJE KURS?

1

3-miesięczna Akademia online
ZBUDUJ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ W 90 DNI

 • Kurs online na platformie (12 modułów video + opis + załączniki – wartość: 3 600 zł)
 • Sesje Q&A na żywo, 12 spotkań on-line (wartość 2 400 zł)
 • Dostęp do prywatnej, moderowanej grupy dyskusyjnej na FB
  (wartość: 1 200 zł)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 7 200 zł

CENA DLA CIEBIE

1 249 zł

2

3-miesięczna Akademia online
ZBUDUJ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ W 90 DNI

 • Kurs online na platformie (12 modułów video + opis + załączniki – wartość: 3 600 zł)
 • Sesje Q&A na żywo, 12 spotkań on-line (wartość 2 400 zł)
 • Dostęp do prywatnej, moderowanej grupy dyskusyjnej na FB
  (wartość: 1 200 zł)

+ Sesja 1:1 z Alicją, 2h (wartość 1 200 zł)
+ Warsztat online dla max 10 osób (wartość 960 zł)
+ Webinar z sesją Q&A ze specjalistą od Instagrama (wartość 500 zł)
+ Webinar z sesją Q&A z doradcą podatkowym (wartość 500 zł)
+ Webinar z sesją Q&A z osobą, specjalizującą się w reklamach na FB (wartość 500 zł)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 10 860 zł

CENA DLA CIEBIE

1 970 zł

Skąd taka różnica wartości do cen?

Dzięki Akademii mogę pomóc wielu kobietom równocześnie!

Skalowanie daje mi możliwość obniżenia cen usług, które w pracy 1:1 kosztowałyby kilka lub kilkanaście razy więcej.

Dziś możesz otrzymać ten kurs w bardzo dobrej cenie, kolejna edycja na pewno będzie droższa. W końcu to 12 tygodni naszej wspólnej pracy na TWOIM BIZNESEM!

Co się stanie, gdy nie dołączysz do Akademii?

Poniesiesz kolejne koszty:

 • finansowe (próby, nieudane inwestycje, tracenie czasu na naukę, zamiast pozyskiwanie klientów),
 • czasowe (samodzielne poszukiwania trwają, szybciej jest korzystać z doświadczeń innych, zwłaszcza, gdy masz wsparcie z grupy, która zmaga się z tymi samymi problemami i decyzjami),
 • emocjonalne (frustracja i zawód, brak poczucia sprawczości),
 • osobiste (brak efektywnego rozwoju, brak inwestowania w siebie i biznes, rezygnacja z siebie).

Udział w Akademii zapamiętasz, jako jeden z najważniejszych kamieni milowych w drodze do sukcesu.

Już nic nie będzie takie samo. Program to nie tylko wiedza, ale i zmiany. Za parę lat będziesz go wspominała jako coś, co pozwoliło Ci uniknąć błędów (kolejne lata prowadzenia biznesu, który nie ma szansy zarabiać), lub jako coś, co mocno wybije Cię do góry.
Te z Was, które szukają siebie i odpowiedzi na pytanie „dlaczego robię to co robię” i „po co mam się tak męczyć”, odnajdą siebie na nowo, a te, które szukają konkretnej wiedzy, dostaną ją, wdrożą i pójdą do przodu.
Poczujesz swoją sprawczość! Zobaczysz, że nie musisz kręcić się w kółko i że wiele zależy tylko od Ciebie. Sukcesy, nawet te najdrobniejsze, wpłyną na większą pewność siebie, a Ty osiągniesz dzięki temu jeszcze więcej! Wyższe zarobki dadzą Ci niezależność i energię do dalszego działania. Będziesz radosna, spełniona i silniejsza.
Czy szczęśliwa kobieta nie jest najlepszym prezentem dla swoich najbliższych?

Ten program, to gwarancja sukcesu kobiecej firmy. Dzięki niemu zbudowałam dobrze działający biznes, który daje mi nie tylko frajdę, ale i zyski. Dziś pokazuję innym kobietom, jak osiągnąć zamierzone cele i jak robić to w zgodzie ze sobą.

W Akademii znajdziesz unikalny system, przez który przeprowadziłam już 150 kobiet! Ich sukcesy
to najlepszy dowód skuteczności tego kursu!

Nie czekaj aż miną kolejne miesiące czy lata. Za rok będziesz żałować, że nie wzięłaś udziału w programie,
który mógł zmienić wszystko.

Dołącz do Akademii jeszcze DZIŚ i zarabiaj więcej
dzięki zaangażowaniu klientów!

Magda zwiększyła obroty w swojej firmie o 40%!
Justyna obliczyła, że biznes, który aktualnie prowadzi, nie ma szansy zarabiać. Dziś pracuje nad nowym projektem. Wykupiła dostęp do II edycji, po to, bym mogła przeprowadzić ją przez ten proces.
Ewa napisała swojego e-book’a, jej grupa na fb hula, a ona sama działa z większym rozmachem niż kiedykolwiek.
Karolina zaczęła wierzyć, że potrafi sprzedawać i już na etapie kursu znalazła nowych klientów! W kursie dowiedziała się jakie komunikaty wysyłać, by klienci chętnie kupowali jej produkty.
Agnieszka zrobiła kalkulację biznesu na 2 lata, zrozumiała lejek sprzedażowy i opracowuje nowe produkty online.
Agnieszka polubiła media społecznościowe i dziś chętnie się w nich udziela.

OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI

Dziękuję Ci z to co wniosłaś do mojego biznesu. Za wiedzę, którą otrzymałam dzięki Twojemu kursowi, za okazję do owocnych przemyśleń, za Twoje wsparcie i wnikliwe uwagi. Odpowiedziałaś na moje trudne pytania, dostałam ogromną porcję inspiracji.

Wiem, kim jest moja idealna klientka, zmieniłam sposób przekazu, działam z większym rozmachem, mam zarys planu działania, działam odważniej, doprecyzowałam cel.

Kończę przygotowanie ebooka, moja grupa na fb hula, dziewczyny cieszą się ze zmian jakie podejmują. Kontakt z Tobą Alicja, dodał mi dużo energii i jeszcze większej wiary w to, co robię. Z cierpliwością i spokojem przyjmuję gorsze dni, bo wiem, że każde nowe doświadczenie zbliża mnie do celu, jaki chcę osiągnąć.

Ewa Arendarczyk, Laboratorium Więzi

Otworzyłam się na kontakty z klientami – zrealizowałam 20 wywiadów pogłębionych, a obecnie realizuję całą serię rozmów i odkrywam przeogromną wartość bycia w żywej, otwartej relacji z odbiorcą, słuchając empatycznie tego, co ma do powiedzenia. Te rozmowy są fascynujące i dają mi głęboki wgląd w potrzeby moich rozmówczyń. To ważne odkrycie, bo, myślę, że przez długi czas miałam słabe ogniwo w określaniu potrzeb klienta.

Zrozumiałam też w końcu co to jest lejek sprzedażowy – do tej pory to wyrażenie powodowało grymas niezrozumienia na mojej twarzy, teraz zaczynam myśleć innymi kategoriami, strategicznie.

Wciąż się uczę strategii biznesowych. Oswajam nowe, ale już bez lęku, tylko z ciekawością, krok po kroku. Przygotowuję się do otwarcia mojej grupy na FB, bo dopiero teraz czuję, że tego chcę i mam określone cele. Dzięki wielkie, Alicja, za kurs i Twoje nieocenione zaangażowanie, pod którego wrażeniem byłam wiele razy. Dzielisz się wiedzą w niezwykle wyczerpujący i życzliwy sposób.

Justyna Wencel, Alchemia kobiet

KIM JESTEM?

Nazywam się Alicja Orthwein (Rudnicka) i od 2012 roku pomagam kobietom budować życie i biznes w zgodzie ze sobą. Jestem moderatorem Design Thinking i w tym duchu wspieram kobiety w rozwoju i budowie biznesu opartego na zaangażowanej społeczności. Zorganizowałam przeszło 130 wydarzeń, które zgromadziły 6 tys. uczestniczek. W moich programach i konsultacjach wzięło już udział ponad 250 właścicielek firm. Społeczność Szpilek po godzinach, liczy dziś przeszło 30 tys. kobiet i wciąż rośnie.Pomagam kobietom rozwijać ich biznesy, tworząc m.in. kursy on-line, w tym kompleksowy, trwającą 3 miesiące Akademię online „Zbuduj zaangażowaną społeczność w 90 dni”. W moich programach i konsultacjach wzięło już udział ponad 200 właścicielek firm.

W Akademii osobiście przeprowadzę Cię przez proces budowania zaangażowania wśród klientów, po to, byś zarabiała tyle, ile pragniesz. Stworzyłam unikalny system, który działa nie tylko u mnie, ale i u 150 dziewczyn, które wzięły udział w dwóch pierwszych edycjach. Teraz przyszedł czas na Ciebie! 

EKSPERCI WSPIERAJĄCY KURS

Bonus dla kursantek VIP

Live z sesją Q&A ze specjalistą od Instagrama

Opis

Instagram szturmem przejmuje użytkowników FB, dlatego dobrze jest być na bieżąco i móc uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jeśli jesteś w grupie osób, które widzą się na Instagramie, ale nie do końca wiedzą co robić, by osiągać zamierzone efekty, ta transmisja live z opcją zadawania pytań przed i w trakcie trwania, będzie doskonałą okazją do zgłębienia tematu.

Bonus dla kursantek VIP

Live z sesją Q&A z doradcą podatkowym | Szczegóły wkrótce

Opis

Zmiany, które wprowadził Nowy Ład dotykają każdego, dlatego tak ważne jest żeby mieć świadomość jak wpływają na nas zmiany. Rozmowa z doradcą podatkowym pomoże Ci  zastanowić się nad formą prowadzenia własnej firmy, a także zrozumieć o co chodzi w poszczególnych opcjach. Będziesz mogła zadać pytania i na każdą uzyskasz odpowiedź.

Bonus dla kursantek VIP

Live z sesją Q&A z osobą specjalizującą się w tworzeniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych na FB.

Opis

Instagram co prawda szturmem zdobywa użytkowników FB, ale nadal warto tam być. Zwłaszcza, gdy masz świadomość, że możliwość płatnych reklam otwiera wiele nowych drzwi w obszarze docierania do potencjalnych odbiorców Twoich produktów i usług. Dołącz do kursu i naucz się samodzielnie konfigurować swoje konto reklamowe.

JEDYNY TAKI PROGRAM, KTÓRY NAUCZY CIĘ JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ, DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU KLIENTÓW!

TWÓRZ FIRMĘ OPARTĄ NA TWARDYCH ZASADACH I KONKRETNYCH LICZBACH, WYKORZYSTUJĄC POTENCJAŁ, KTÓRY W TOBIE DRZEMIE.
DOŁĄCZ DO KURSU I SPRAWDŹ SAMA, CO WYJDZIE Z POŁĄCZENIA KOBIECEJ WRAŻLIWOŚCI Z MĘSKĄ ZASADNICZOŚCIĄ.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Nie założyłam jeszcze własnej firmy, czy kurs jest dla mnie?

Kurs kieruję do osób, które albo prowadzą firmę i napotkały na swojej drodze problemy, albo jeszcze jej nie założyły, ale są zdecydowane na podjęcie tego wyzwania. Jeśli jednak czujesz, że chciałabyś spróbować, wykup pakiet Standard i zrób ćwiczenia z Modułu nr 1. Jak okaże się, że to zupełnie nie dla Ciebie, zwrócę Ci zainwestowane pieniądze.

2. Prowadzę firmę i tematykę części modułów mam opanowaną. Czy jest sens żebym dołączyła do kursu, jeśli interesuje mnie tylko kilka wybranych zagadnień?

Z doświadczenia wiesz, że wiedza i działanie, to dwie zupełnie różne sprawy! Gromadzenie wiedzy nie wpływa na Twoje wyniki w biznesie, ale wdrażanie jej, najlepiej pod okiem kogoś bardziej doświadczonego, daje konkretne rezultaty. Jeśli więc nie osiągasz rezultatów, na których Ci zależy to znaczy, że potrzebujesz mojego wsparcia. Akademia to 12 tygodni pracy bezpośrednio ze mną, plus feedback z grupy i bonusy od Ekspertów!

3. W jednym zdaniu: czego nauczę się biorąc udział w tym kursie?

STWORZYSZ BIZNES, KTÓRY ZARABIA, DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU TWOJEJ SPOŁECZNOŚCI.

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Nie obiecuję gruszek na wierzbie. Mówię tylko o rzeczach które sama doświadczyłam lub z którymi przynajmniej się zetknęłam. Będzie dużo wiedzy, ćwiczeń i obiecuję Ci, że nakład czasu, pracy i pieniędzy, który poniesiesz biorąc udział w kursie, zwróci się bardzo szybko. Oczywiście nie mogę odpowiadać za to w pełni, ale i tak, pomimo tego, daję Ci Gwarancję Skuteczności.

Jak to działa? Jeśli w trakcie PIERWSZYCH DWÓCH TYGODNI od dnia wystartowania kursu, okaże się, że to co proponuję nie jest dla Ciebie wystarczające, skuteczne lub podane w nieodpowiedniej formie, zwrócę poniesione przez Ciebie koszty i nie będę o nic pytała. Nie będę też miała Ci za złe, ani się nie obrażę. Jedyne co będziesz musiała zrobić, to napisać do mnie e-maila z informację, że rezygnujesz, a ja zwrócę Ci pieniądze, które zainwestowałaś w kurs.

KURS NIE ZAWIERA:

 • Indywidualnego wsparcia w tym rozmów telefonicznych, korespondencji e-mailowej czy rozmów w mediach społeczniościowych. Element indywidualnej pracy zawarty jest w pakiecie VIP.
 • Wiedzy z zakresu finansowania firm, dotacji, kwestii formalnych związanych z prawem i obowiązującymi przepisami.
 • Tworzenia stron www.
 • Zaawansowanej technicznie wiedzy na temat reklam w mediach społecznościowych, integracji ze stroną www i innymi systemami.

Dzięki kursowi spojrzałam w sposób realny i mierzalny na mój biznes. Wcześniej podchodziłam do niego „bardzo radośnie”, czyli jak się uda to dobrze, jak nie – to pomyślę, co robić dalej.

Zrobiłam stronę internetową od nowa i zrobiłam dokładnie analizę „mojego klienta”, już wiem, kto jest adresatem moich produktów i jak z takim klientem rozmawiać. Dokładnie przemyślałam działania na fanpage’u, zrobiłam spójną wizualizację i … działam 🙂 Bardziej analizuję wszystko pod kontem finansowym – biorę kartkę i długopis i dokładnie wszystko przeliczam.

Zaczęłam wierzyć, że potrafię sprzedawać – rozpisałam sobie wszystkie korzyści, i zaczęłam efektywnie szukać klientów 🙂 Ciągle pracuję i rozwijam swój biznes, jestem konsekwentna i wyznaczam sobie ambitne cele, które REALIZUJĘ 🙂 Alicja – dziękuję za pomoc 🙂

Karolina Matuszewska

Kurs porządkował zdobytą do tej pory wiedzę i pozwolił zweryfikować czy mam wystarczająco dobre podstawy „na zapleczu”, czyli kto jest moim idealnym klientem, gdzie go szukać i czy mam plan działania na najbliższych 5 lat itp.

Otworzył mi oczy na twardą stronę biznesu i ułożył w piękną całość twarde biznesowe tematy, które myślałam, że nie są mi do niczego potrzebne. Zrozumiałam sens męskiego i twardego planowania, wiem, że tabelki i planowanie w czasie są potrzebne.

Dzięki udziałowi w kursie, wiem już dobrze co to jest lejek sprzedażowy, wiem też jak ważne jest żeby koncentrować się na jednej działalności. Teraz będę sprowadzać to w życie! Udział w kursie uporządkuje wiedzę i umożliwia dbanie o ważne podstawy biznesu. Alicja – kurs jest super, Twoja energia i pomysły również. Działaj dalej! 🙂

Ola Rybińska

Alicja w kursie dotyka wszelkich aspektów prowadzenia kobiecego biznesu. Wyczucie funkcjonowania kobiet i ich podejścia do własnych biznesów to plus tego kursu, który poza tym przepełniony jest wartościową treścią. 

Warto poświęcić swój czas i zrobić przegląd swojego biznesu krok po kroku, nie pomijając w szczególności tych zadań, które nas odstraszają. Urozmaicone formy materiałów i komunikacji oraz aktywna grupa dają poczucia stałego kontaktu i zaopiekowania.

W kursie uzupełniłam, i na bieżąco uzupełniam, Roczny Kalkulator Biznesu, poprawiłam treść na FP oraz rozpoczęłam pracę nad Sylwetką Klienta Idealnego, a także stworzyłam plan działań. Poza tym przekonałam się do newslettera, który mam w planach do zrobienia.

Dobre jest to, że w kursie można skupić się na poszczególnych elementach, a inne przejrzeć jeżeli na tę chwilę nie są potrzebne, warto jednak zapoznać się ze wszystkimi treściami. Po zakończeniu mam poczucie, że zdobyłam to co chciałam, kierunki i wskazówki kolejnych działań przy rozwoju swojego biznesu. Kurs porządkuje i weryfikuje kwestie związane z własnym biznesem. Alicja – nie zawiodłam się, dziękuję 🙂 Powodzenia z II edycją.

Magdalena Kiech

1

3-miesięczna Akademia online
ZBUDUJ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ W 90 DNI

 • Kurs online na platformie (12 modułów video + opis + załączniki – wartość: 3 600 zł)
 • Sesje Q&A na żywo, 12 spotkań on-line (wartość 2 400 zł)
 • Dostęp do prywatnej, moderowanej grupy dyskusyjnej na FB
  (wartość: 1 200 zł)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 7 200 zł

CENA DLA CIEBIE

1 249 zł

2

3-miesięczna Akademia online
ZBUDUJ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ W 90 DNI

 • Kurs online na platformie (12 modułów video + opis + załączniki – wartość: 3 600 zł)
 • Sesje Q&A na żywo, 12 spotkań on-line (wartość 2 400 zł)
 • Dostęp do prywatnej, moderowanej grupy dyskusyjnej na FB
  (wartość: 1 200 zł)

+ Sesja 1:1 z Alicją, 2h (wartość 1 200 zł)
+ Warsztat online dla max 10 osób (wartość 960 zł)
+ Webinar z sesją Q&A ze specjalistą od Instagrama (wartość 500 zł)
+ Webinar z sesją Q&A z doradcą podatkowym (wartość 500 zł)
+ Webinar z sesją Q&A z osobą, specjalizującą się w reklamach na FB (wartość 500 zł)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 10 860 zł

CENA DLA CIEBIE

1 970 zł